Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

czy ktos jest z pomorza ~ okolice trójmiasta

HydePark

czy ktos jest z pomorza ~ okolice trójmiasta

Postautor: nizak102 » 28 lip 2016, 14:34

Witam
podpytuje czy ktos z forum jest z okolic trójmiasta bo jade sie wczasowac i wrazie gdyby cos chciałbym miec kontakt do jakies dobrej duszy która by wrazie co pomogła w razie jakiś niespodziewanych przygód - oczywiscie w miare mozliwosci chociazby mentalnie.
ogólnie auto jest przejrzane i przygotowane do wyjazdu nawet na drugi koniec europy ale jak to mówią "przezorny zabezpieczony" - nie raz miałem juz dziwne przygody :lol:
dla zdziwionych :) pytam bo juz raz miałem przygodę jakis czas temu w Poznaniu ze auto zgasiłem pod hotelem i 7 dni po poznaniu taksówkami jezdziłem.... ale kolega Barzuc podpowiedział mi pare kwestii , ja dorzuciłem swoje przypuszczenia i udało mi sie własnorecznie znalesc i usunąc usterkę ( na parkingu pod hotelem) i wrócic do domu na własnych kołach a nie na lawecie.
Druga sprawa ze jest to czasami dobra okazja zeby sie zapoznac tak jak my z kolegą Barzuc-em :D
pozdrawiam
Mateusz
Awatar użytkownika
nizak102
 
Posty: 676
Rejestracja: 14 cze 2014, 23:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: czy ktos jest z pomorza ~ okolice trójmiasta

Postautor: dzekoo » 02 sie 2016, 08:02

Cześć, a nie chcesz się wybrać na: http://pomorskiesafari.pl/category/najblizsze-wyprawy/ ?

7 w niedzielę. Żukowo-Żukowo. Będę na 90%. Zgłoszenie już poszło. Może ktoś się dołączy?

Pozdrawiam
Jacek
2003, CRDi 2.9 150KM, AT, TOD, Lovells +2HD, 265/70 R16: Nexen WINGUARD SUV + AT Cooper ST/Maxx
Awatar użytkownika
dzekoo
 
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2016, 08:52
Lokalizacja: Szczecinek

Re: czy ktos jest z pomorza ~ okolice trójmiasta

Postautor: nizak102 » 02 sie 2016, 18:47

Witaj
Chętnie bym skorzystał ale niestety 6 wracam do domu pozatym auto mam tak zaladowane gratami że pewnie bym przy pierwszym odcinku przeprawowym ugrzazl na wieki :D ale dzięki za zaproszenie
Pozdrawiam
Mateusz
Awatar użytkownika
nizak102
 
Posty: 676
Rejestracja: 14 cze 2014, 23:22
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do POGADUCHY nie tylko o TERRACANIE



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net