Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Zakup Terracan - prośba o rady

HydePark

Zakup Terracan - prośba o rady

Postautor: gump » 05 kwie 2021, 21:53

Cześć
Zacznę od przywitania, bo jestem tu zupełnie nowy, a przybywam z powodu filmu w Terenwizji ;)

Przymierzam się do zakupu terenówki, pierwotnie miał być Jimny w 100% do zabawy, ale po dłuższych przemyśleniach doszedłem do wniosku, że jednak przyda się coś dużego, czym będzie można pojechać na wyprawę i np w nim spać. Nie ukrywam, że Terracan spełnia te założenia w 100%, do tego jest tani i można go względnie przygotować w teren. I tu pytanie do Was - drodzy właściciele. Czy polecilibyście to auto z założeniem, że na zakup mam do 20 tyś + do 10 tyś na przygotowanie samochodu?
Wiem o potencjalnych problemach z silnikiem, ale może zwrócicie moją uwagę na inne problemy? Auto ma być dzielne w terenie, ale nie do topienia, czy wklejania w błoto, zakładam więc mały lift plus 31-calowe opony i przebudowę wnętrza.
W budżecie do max 30 tyś nie ma w zasadzie w czym wybierać jeśli chodzi o duże auta. Patrol, czy Land Cruiser jest drogi, Jeep Grand cheerokee mały w środku, a w Land Rovery nie chce się pakować :)

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.
gump
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2021, 23:34

Wróć do POGADUCHY nie tylko o TERRACANIE



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net