Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Integracja dla choinki-kto się wybiera

Wszelkie informacje o ciekawych imprezach 4x4 i zlotach

Integracja dla choinki-kto się wybiera

Postautor: Gelek80 » 02 gru 2011, 01:16

"Ogólnopolska Terenowa Integracja Polskie4x4.pl" to wspólna inicjatywa klubów zrzeszających miłośników jazdy terenowej z całej Polski. Akcja ta ma na celu pomoc dzieciom z domów dziecka, która przekazana zostanie w postaci drobnych upominków oraz potrzebnych do codziennego funkcjonowania produktów tuż przed świętami, jako "Choinka na Gwiazdkę".

Impreza odbędzie się tego samego dnia, pod tą samą nazwą w różnych zakątkach Polski. Będzie to doskonała okazja spotkania znajomych, spędzenia czasu na świeżym powietrzu, sprawdzenia swoich umiejętności w jeździe terenowej. Jednak nadrzędnym celem, jaki przyświeca temu wydarzeniu, jest możliwość wsparcia i pomocy dla najbardziej potrzebujących. Z każdej z tych imprez dochód przeznaczony zostanie na pomoc dla lokalnych domów dziecka oraz domów opieki społecznej.
Imprezy odbędą się w różnych miastach i miasteczkach Polski. Każdy miłośnik 4x4 może więc znaleźć naszą akcję blisko siebie i ma szansę ją wesprzeć swoim udziałem. Chcemy, by dzięki tej integracji środowiska, jak najwięcej pomocy dotarło do dzieci, którym brakuje rodzinnego ciepła i związanych zwłaszcza ze świętami radości. Niech również te dzieci poczują magię świąt Bożego Narodzenia. W ostatnią niedzielę przed Bożym Narodzeniem każdy z klubów rozwiezie zakupione i zebrane towary do najbardziej potrzebujących, a relacje z tych wszystkich działań znajdą się na wspólnej stronie projektu.

Dlatego też już dziś zapraszamy do odwiedzenia strony www.polskie4x4.pl by znaleźć klub, który organizuje taką imprezę najbliżej waszego miejsca zamieszkania.

Zapraszamy serdecznie!
Gelek80
 
Posty: 19
Rejestracja: 22 paź 2010, 08:24

Wróć do IMPREZY I ZLOTYKto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net