Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

4H /4L obie świecą A napędu brak. EST

:idea: Wybrane, ciekawe i istotne tematy z całego forum

4H /4L obie świecą A napędu brak. EST

Postautor: tejtis94 » 10 mar 2021, 22:55

Witam.pacjent to terracan 2,9 2003r automat. wygląda tak że w zimę zaczął się problem z napędem. Zapaliły się obie kontrolki od napędu między zegarami 4H i 4HL. Po przekręceniu pokrętla od napędow czy ustawie 2h czy 4h nic sie nie zmienia na desce. Podkładałem dwa silniczki na reduktorze, sprawdziłem wiązke skrzyni biegów, wiązke od silnika na reduktorze do sterownika est, spr sterownik napędu licząca że może tam jest coś zjarane ale nic nie było. Podmieniłem nawet przełącznik napędu ale to też nie przyniosło efektu. No i jeszcze zaobserwowałem że skrzynia biegów nie wbija ostatniego biegu jak by chodziła w jakimś trybie awaryjnym czy coś. Po podłączeniu do testera oryginał hyunday hi scan pro w skrzyni i w napędzie 4x4 jest czysto ;/ już nie mam pomysłu co to może być. A i jeszcze spr bezpieczniki i też wszystkie ok. Ktoś miał coś podobnego ? Spr na tematach ale nie znalazłem objawów swojego problem. Z góry dziękuję za jakieś pomysły;)
tejtis94
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2021, 17:41

Wróć do NIEZBĘDNIK



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net