Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Pomocy co to może być?

:idea: Wybrane, ciekawe i istotne tematy z całego forum

Re: Pomocy co to może być?

Postautor: Rothmans » 09 lut 2014, 20:47

Witam
Dzisiaj pojechałem obejrzeć tego :

http://otomoto.pl/hyundai-terracan-2-9- ... 27454.html

Przed wyjazdem rozmawiałem ze sprzedającym który poinformował mnie że samochód serwisowany do końca w bardzo dobrym stanie bez wkładu własnego itd. mowie cud malina jadę oglądać
Zajechałem pierwsze oględziny, książka serwisowa wypełniona do 50000 :D podajże 3 lub 4 wpis, myślę se no kuźwa 300 km poszlooooo.....
Pokazująca się rdza na tylnej klapie oraz na spodzie drzwi od kierowcy od wewnętrznej strony
Przednia szyba nie oryginalna a miała być bo się pytałem :lol:
Następna opcja szyberdach otworzyłem do góry i dzięki bogu do góry a nie cały bo już sie ie zamknął ani drgnął heh :lol:
Miał przełącznik tylko auto i lock który też nie działał na 50 prób przełączenia przełączył może ze 2 razy (nie wiem co mogło być przyczyną)
No i przejażdżka, normalnie czułem jak tyłem miotało na boki jak ruszałem, proste odstawiłem i podziękowałem
No i weż tu człowieku gadaj z handlarzem a jak bym gdzieś tak do bielska białej pojechał załamka .....
szukam dalej ale chyba zmierzam sie aby samemu wybrać sie do DE
Awatar użytkownika
Rothmans
 
Posty: 364
Rejestracja: 14 sty 2014, 23:04

Re: Pomocy co to może być?

Postautor: barzuc » 09 lut 2014, 21:20

Cóż mam Ci powiedzieć... takie życie kupującego. Szukaj dalej i się nie zrażaj. Ile oglądałeś 2-3 szt? Mało. Omijaj handlarzy, którzy "igłę" ściągneli z DE (a Niemiec płakał jak sprzedawał)... w PL kosztuje powiedzmy 22tyś, gotowy do rejestracji... odlicz od tego koszty wyjazdu i transportu, koszty przygotowania do rejestracji, zarobek... zostanie ile... max 15tyś zł -czyli jakieś 3500EUR? Zobacz co za tą cenę kupisz w DE i będziesz wiedział czemu to co oglądasz jest jakie jest. Nie mówię, żebyś podbił kwotę, ale szukał bardziej wśród prywatnych osób a nie handlarzy / komisów.
Piszesz o wyjeździe w PL... jakieś 300-400km... a teraz wyobraź sobie, że jedziesz pod Monachium albo Bonn (albo gdziekolwiek indziej)... niby będziesz miał 3-4 szt w najbliższej okolicy, żaden nie taki... i będziesz czuł ciśnienie żeby czymś wrócić skoro tak daleko już pojechałeś. Nie mówię "nie", bo sam się nad tym zastanawiałem (nawet do 4 zrobiłem podejście)... ale warto rozważyć.
Już bez terka...
Był: Terracan 2.9 163KM A/T + TOD: viewtopic.php?f=9&t=2344
Obecnie: Fiat Sedici 4x4 + Mitsubishi Outlander 4x4
Zapraszam również na http://www.zpiataklepka.dakod.pl/, http://wzornica.blogspot.com/
Awatar użytkownika
barzuc
 
Posty: 1728
Rejestracja: 10 lip 2013, 19:18
Lokalizacja: Wielkoposka / okolice Poznania

Re: Pomocy co to może być?

Postautor: Sobiech » 09 lut 2014, 21:56

To jak już do Zwolenia doleciałeś to trza było o Radom zahaczyć, dzisiaj przed południem przelatywałem tamtędy to z drogi ze trzy - cztery widziałem, jutro będę do domu wracał tą samą drogą jak chcesz to mogę się zatrzymać i pierwsze oko zostawić. Będę bez kompa więc na @ pisz jak by co.
Sobiech
 
Posty: 128
Rejestracja: 10 sty 2013, 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomocy co to może być?

Postautor: Rothmans » 09 lut 2014, 22:00

Sobiech a czy ja przypadkiem raz Cie nie wyprzedziłem a później Ty mnie a ja cały czas leciałem za Tobą ? :D
Było to przed południem koło 11 ?
Biała naklejka na tylnej szyb ie EX coś tam?
I chyba żeś przed Radomiem ostro hamował przed czerwonym światłem że ąż musiałeś wsteczny wrzucić i cofnąć do tyłu :D
Przez radom jechałem pomału ale ja tam żadnego terracana nie widziałem
Ja leciałem srebrnym santa fe

Jednak chyba wrócę i go wezmę bo to pewnie jedyny okaz na cala Europe 8x Air Bag
http://allegro.pl/4x4-2-9-crd-xenon-sko ... 52759.html
Awatar użytkownika
Rothmans
 
Posty: 364
Rejestracja: 14 sty 2014, 23:04

Re: Pomocy co to może być?

Postautor: Sobiech » 10 lut 2014, 09:06

To Ty się tak kręciłeś ;)
Przez Radom to obaj żeśmy się toczyli jak ..., a na światłach rzeczywiście było cofane o 1.5 m bo się z dzieckiem zagadałem, a nie chciałem heblować w opór.
Ja widziałem kilka terków w Radomiu, ze dwa były na wjeździe i na pewno jeszcze jeden jak się na Skarżysko wypada... mniejsza o to...
teraz sprawdziłem http://auto-komis9ostrowiec.otomoto.pl/ ... 53257.html u znajomego stoi, jeśli spełnia Twoje założenia mogę się podpytać o to co zrobili a co jest do zrobienia. Taką prawdę ...

a teraz się pakuje i zara spadam do domu, porzucając ;) rodzinę w Wieliczce ...
Sobiech
 
Posty: 128
Rejestracja: 10 sty 2013, 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomocy co to może być?

Postautor: Rothmans » 10 lut 2014, 09:19

No ja tam w Radomiu to ani jednego nie widziałem same jakieś Kia Sportage itp
A ten co pokazałeś nawet fajny ale w manualu a ja szukam w autoamcie
Jaki ten świat mały :lol:
Awatar użytkownika
Rothmans
 
Posty: 364
Rejestracja: 14 sty 2014, 23:04

Re: Pomocy co to może być?

Postautor: Sobiech » 10 lut 2014, 16:42

No to już tłumacze. Jeden którego widziałem to mi się ubzdurał najwyraźniej, jeden prywatny nie na sprzedaż, i jeden Łysego (ŁYSY7712), przy okazji pozdrawiam. Terek Łysego jest zajebiaszczy, doposażony i dobrze utrzymany i chyba jest wart swojej ceny, ja pewnie bym dał za niego w tych okolicach, ale o tym pogadajcie sami ... ;)
Ten znajomy, Marcin, co to u niego stoi ten terek, to od kiedy mojego dla mnie ściągną to co jakiś czas targa jakiegoś z belgi więc może przyprowadzi coś co cie zainteresuje...
Ewentualnie trza z nim pogadać jaki ma budżet i czego ma szukać...
Sobiech
 
Posty: 128
Rejestracja: 10 sty 2013, 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomocy co to może być?

Postautor: Rothmans » 10 lut 2014, 17:23

Ale to jak to rozumieć? łysy chce sprzedać? bo nigdzie tego nie widziałem ;)
Właśnie przeglądam ogłoszenia ze Słowacji i wydaje mi się że mają lepsza ofertę niż w Niemczech
No jak nic nie znajdę to odezwę się do Ciebie i Twego kolegi z Belgi
Zresztą ciekawe ile osób jest z mazowieckiego ? :mrgreen:

Na poważnie łysy chce sprzedać swego terrca? :roll:
Awatar użytkownika
Rothmans
 
Posty: 364
Rejestracja: 14 sty 2014, 23:04

Re: Pomocy co to może być?

Postautor: Sobiech » 10 lut 2014, 20:08

Myślę że to nie w kategoriach "że chce sprzedać", zna wartość swojego auta i jeśli ktoś tyle co on chce zapłaci to czemu nie...
Odezwij sie do Łysego może sie dogadacie a może nie, może coś Ci podpowie ...itd.
Sobiech
 
Posty: 128
Rejestracja: 10 sty 2013, 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia

Wróć do NIEZBĘDNIK



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net
cron