Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Kilka pytań o Terracana

:idea: Wybrane, ciekawe i istotne tematy z całego forum

Kilka pytań o Terracana

Postautor: Nazhir » 18 wrz 2018, 16:29

Witam

Przymierzam się do wymiany swojego wysluzonego autka terenowego na coś młodszego i po głowie chodzi mi również Terracan. Chciałbym poprosić Was o garść skondensowanej wiedzy. Terenowka służy mi do turystyki - głównie pola, ciekawe miejsca w kraju, jazda szutrowkami, bez brodzenia w błocie po klamki, bez rajdów etc.
Do tej pory jeżdżę Oplem Montereyem 3.1d, opony 32", lift zawieszenia i budy, wyciagarka. I taka konfiguracja się sprawdza, i chciałbym Terracana doprowadzić do takiego standardu. To, na czym mi zależy to wyższa prędkość przelotowa - teraz mam te realne 90 kph, a w Terracanie liczylbym na te 120 kph plus moc na podjazdach i w gorach. Do tego zastanawiam się, jak wyglada niezawodność zawieszenia, przy częstej jeździe po dziurach.
Na co szczególnie zwracać uwagę przy ogladaniu Terracana, jakie są słabe punkty, jak z dostępnością i cenami części? Jakie opony wchodzą bez liftu i czy takie 32" nie ukreca przegubów?

Ja wiem, że podobne pytania mogły się pojawić na forum, czy sa wytłumaczone na stronce, ale mimo wszystko prosilbym Was o jakieś spostrzeżenia z użytkowania autka.

Acha, budżet jest w miarę elastyczny, ale bazowe autko chciałbym kupić za około 15 tysięcy pln. Rocznik 2004, najchętniej polift. Autka, które biorę pod uwagę to Ssangyong Rexton 2.7d, Pajero 3.2d, ewentualnie nowszy pickup w rodzaju Navary, czy Mitsubishi L200, oczywiście przy zwiększonym budżecie. Autko typowo weekendowe, bo na codzień mam płaszczaka.

Pozdrawiam
Nazhir
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2018, 08:13

Wróć do NIEZBĘDNIK



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net