Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Bagażnik dachowy "roof carrier" vs. relingi

Bagażnik dachowy "roof carrier" vs. relingi

Postautor: MichalT » 01 kwie 2015, 09:41

Cześć,

zastanawia mnie użyteczność bagażnika dachowego "Roof carrier" na Terracanach w porównaniu do standardowych relingów - wiem jak relingi wykorzystać ale ten "bagażnik" mnie zastanawia, o co z nich chodzi? Da się do niego coś przyczepić? Jak tam narty czy deske przewieźć itp? Da się normalny bagażnik Thule itp zamontować? Itp Itd.

Dzięki
MichalT
 
Posty: 26
Rejestracja: 03 mar 2015, 09:40

Re: Bagażnik dachowy "roof carrier" vs. relingi

Postautor: nizak102 » 02 kwie 2015, 08:07

Witaj
samochód jest nizszy i ładniejszy od tej wersji z relingami zwykłymi o jakies na oko 5 cm co przy podniesionym aucie ma wpływ przy niskich garażach i zapewne przy spalaniu.jak kupwałem terka to jechałem takim którego chciałem kupic z normalnymi relingami i poprzeczkami i to było słychać ze mam bagaznik na dachu (zwirowania powietrza) w tej wersji co ją mam z tymi niskimi relingami nic nie słychać jest cisza . innych zalet nie widzę ale jest tak samo użyteczny jak zwykłe relingi z poprzeczkami. no i jak bys zakładał stalowy terenowy bagażnik na te wbudowane carier-relingi to jest wiecej roboty z dorobieniem /dopasowaniem i montazem bagaznika. pozatym zwykłe relingi sniedzieją i odpada czarna farba a w tych pekają plastiki pod szynami (te ozdzobne w kolorze nadwozia miedzy szyną a karoserią)ale to normalka w terracanach - zaczynają pekać w okolicach 200 tyś km i nic z tym nie zrobisz chyba ze rozbierzesz pól samochodu zeby je zdjąć i wymienisz na nowe polakierowane ale to $$$$$$$ a tak naprawdę w niczym to nieprzeszkadza. jak masz ciemne auto to wogóle to nierzuca sie w oczy jak masz jasne tak jak ja np. to wtedy już widać to niestety. jak chcesz auto robic w teren to kup ze zwykłymi relingami jak chcesz jezdzic po asfalcie i raz na rok zjechać w teren i nic niebedziesz przerabiał to kup wersje z wbudowanymi relingami taką jak ja mam.
Pozdrawiam
Mateusz
Awatar użytkownika
nizak102
 
Posty: 676
Rejestracja: 14 cze 2014, 23:22
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do EKSPLOATACJA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net
cron