Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Stacyjka

Zgłoszenia awarii i jak sobie z tym radzić.

Stacyjka

Postautor: szymon672 » 02 mar 2014, 13:05

Mam problem i zastanawiam się co to może być.Chodzi o to że auto nie odpala wcale,rozrusznik nawet drgnie.Po odpaleniu na krótko karakan sprawny ale nie do końca.Nie działają wycieraczki i klima.Moje pytanie jest takie czy to wina stacyjki czy przekaznika,nadmienię że bezpieczniki wszystkie sprawdzone .
szymon672
 
Posty: 4
Rejestracja: 30 lis 2012, 20:23

Re: Stacyjka

Postautor: limbo » 02 mar 2014, 13:23

Działo sie coś wcześniej ze stacyjką??
Ale objawy wskazują na problemy ze stacyjką, sprawdź wtyczkę która wchodzi do stacyjki,
Jak stacyjka jest juz wyrobiona i ma słaby styk zaczyna sie grzac i tym sposobem sie uszkadza,
Awatar użytkownika
limbo
 
Posty: 255
Rejestracja: 14 lut 2014, 11:27

Re: Stacyjka

Postautor: Kardynal » 02 lis 2016, 21:38

Witam Mam problem z demontażem wkładki stacyjki czasem nie da się przekręcić zawiesza się więc chciałem ją rozebrać tylko nie wiem jak ją wyjąć nie widzę gdzie jest zaczepiona czy może jakiś inny sposób jest na wyjęcie pozdrawiam .
Kardynal
 
Posty: 311
Rejestracja: 07 sie 2015, 14:56
Lokalizacja: Warszawa Mokotów dolny , Ursynów

Re: Stacyjka

Postautor: nizak102 » 04 lis 2016, 22:11

Witaj
ja tez sie chciałem do tego dobrać kiedys ale niestety na tyle to co wylukałem to wydawało mi sie ze chyba trzeba całą kolumnę wyjąć zeby stacyjkę wygrzebac
pozdrawiam
mateusz
Awatar użytkownika
nizak102
 
Posty: 676
Rejestracja: 14 cze 2014, 23:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stacyjka

Postautor: Kardynal » 08 lis 2016, 00:32

powiem zrobiłem oil spray i działa nie zacina się :) :D w raie problemów polecam jak się zacina ale lepiej było by rozebrać i nasmarować pozdrawiam
Kardynal
 
Posty: 311
Rejestracja: 07 sie 2015, 14:56
Lokalizacja: Warszawa Mokotów dolny , Ursynów


Wróć do AWARIE



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net
cron