Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

immobiliser

Zgłoszenia awarii i jak sobie z tym radzić.

Re: immobiliser

Postautor: pepe 7 » 30 mar 2010, 08:12

Mam dwa oryginalne klucze, ale bez blaszki.
Mam w samochodzie problem, który opisywałem w poście z prośbą o kody błędów P1611,P1612 i P1613.
W ciągu ostatnich kilku dni kontaktowałem się z kilkoma elektrykami z woj. kujawsko-pomorskiego, uważanymi za dobrych, ale nie są mi w stanie pomóc.
Problem polega podobno na braku przesyłu informacji pomiędzy modułem immobilizera a sterownikiem zapłonu. Jeden z elektryków poradził wykasowanie pamięci i ponownym zaprogramowaniu immobilizera, ale nikt nie chce się tego podjąć.
Dzwoniłem wczoraj do poleconych 'speców' od komputerów z Wągrowca, ale stwierdzili, że nie mogą pomóc.
Chyba wybiorę się do ASO, chociaż boję się, że zostawię tam fortunę, a problemu nie usuną- tak jak przy poprzednich wizytach.
Jeśli ktoś zna fachowca, który byłby w stanie pomóc, to proszę o info.
Awatar użytkownika
pepe 7
 

Re: immobiliser

Postautor: irek » 30 mar 2010, 11:20

miałem taki problem (opisywany na forum) z Renault Kangoo
Auto nie zapalało za kazdym razem. Potem coraz rzadziej aż wogóle nie udalo sie uruchomić (na obu kluczach)
problemem okazały sie moduł immobilisera w kluczach - oba poszły do wymiany

Myslę, że powinienes pojechać do ASO
Awatar użytkownika
irek
 
Posty: 941
Rejestracja: 25 wrz 2008, 18:30
Lokalizacja: WM

Re:

Postautor: pawel1987 » 30 mar 2010, 19:38

immobiliser masz w sterowniku silnika komputerze. z włąsnego doświadczenia wiem ze lubia padac... i taniej było by ci wymienic komputer z immobiliserem ja za taki zestaw dałem 600 zł trzeba szukac na allegro bedziesz miał najwyżej jeden kluczy do odpalenia a drugi do zamykania z pilota ale idzie z tym żyć.
Awatar użytkownika
pawel1987
 
Posty: 114
Rejestracja: 29 lis 2009, 13:24
Lokalizacja: Zamość/Szwacaria

Poprzednia

Wróć do AWARIE



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net