Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Wtryskiwacze regeneracja 2,9 CRDi

Zgłoszenia awarii i jak sobie z tym radzić.

Wtryskiwacze regeneracja 2,9 CRDi

Postautor: shs » 16 cze 2016, 00:06

Naprawiałem głowice i coś mnie skłoniło aby sprawdzić w między czasie wtryskiwacze ! Więc zawiozłem do sprawdzenia ?
W pierwszej wersji okazało się że są 2 wtryski uszkodzone , a drugiej wersji już są 4 uszkodzone i tak się woziłem 5 razy i w jego ocenie jest wszystko ok. a silnik nie pracuje równo po każdym zamontowaniu inna praca silnika . Odsyłał mnie do przeróżnych uszkodzeń elektronicznych , sterownika , ciśnienie w cylindrach ,rozrządu itp. :?:
Rozwiązałem ten problem w bardzo w prosty sposób załatwiłem wstrzykiwacze z innego samochodu i zamontowałem silnik pracuje idealnie, regenerowane wtryskiwacze zawiozłem 5 raz do poprawki oddzwonił są gotowe do odbioru z wykresem ok. przyjechałem Terrciem na sprawnych wtryskiwaczach więc proszę wymontować zamontowane i zamontować wtryskiwacze po regeneracji okazało się O...... coś nie tak i co ? nie tak. :roll:
Poddał się i teraz mam następy problem odbił piłkę na ubezpieczenie OC Firmy ubezpieczyciel akceptuje ok. 50 % szkody, a używane wtryskiwacze mnie nie interesują bo nie nam gwarancji ich sprawności .
Moje wtryskiwacze zawoziłem ponownie do 2 różnych firm do ponownej regeneracji obie odmówili regeneracji tych wtryskiwaczy z wydrukiem testowym negatywnym , ale za testy musiałem zapłacić.
Telefonowałem do różnych dostawców części zamiennych i serwisów Hyundai najlepsza oferta to ok. 7880 zł. 4 szt. bez montażu ! Uważam że należy mi się zadośćuczynienie nie licząc poniesionych moich kosztów .


P.S. Doświadczony mechanik 43 Lata praktyki ( nie pytaj o sprawy elektroniczne może :?: pomogę ) .
shs
 
Posty: 35
Rejestracja: 23 sty 2016, 12:47

Wróć do AWARIE



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net
cron