Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Montaż dodatkowego sterownika centralnego zamka

Zgłoszenia awarii i jak sobie z tym radzić.

Montaż dodatkowego sterownika centralnego zamka

Postautor: kon555 » 08 lis 2016, 23:55

Witam, czy można wpiąć się bezproblemowo w np. wiązkę od drzwi aby sterować zamkiem przez pilota, inne pytanie do użytkowników z oryginalnym pilotem, czy w samochodzie znajduję się kontrolka alarmu jak tak to w którym miejscu (W moim samochodzie znalazłem syrenę alarmu oraz widnieje napis na szybach przednich "This vehicle is equipped with Hyundai security system " lub coś podobnego. dostałem tylko kluczyki bez pilota)
kon555
 
Posty: 129
Rejestracja: 01 wrz 2016, 21:04

Re: Montaż dodatkowego sterownika centralnego zamka

Postautor: did » 16 maja 2017, 11:33

Witam
Podepnę się pod pytanie
jesteśmy posiadaczem Terracana od 3 dni i mam ten sam problem - 1 kluczyk bez pilota. Mam na szybach również info ale nic więcej nie wpadło mi w oczy
Daria & Darek / 2.9 CRDI 163KM 2006r automat
did
 
Posty: 3
Rejestracja: 10 maja 2017, 19:17
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Montaż dodatkowego sterownika centralnego zamka

Postautor: Kardynal » 22 maja 2017, 21:35

Szczerze dla własnej pewności wymienił bym alarm by nikt nie powołany nie wszedł ja mam komplet ale i tak wymienię na nowszy który już mam od roku czeka na montaż tylko czasu brak pozdrawiam
Kardynal
 
Posty: 311
Rejestracja: 07 sie 2015, 14:56
Lokalizacja: Warszawa Mokotów dolny , Ursynów

Re: Montaż dodatkowego sterownika centralnego zamka

Postautor: did » 25 maja 2017, 13:31

no właśnie ja chce założyć nowy sam sterownik radiowy, alarmu nie potrzebuje (jak będą chcieli ukraść i tak ukradną) i w związku z tym mam pytanie czy wiecie pod jakie kable można się podpiąć itd - gdzieś na forum chyba o i30 było że banalnie pod jakieś dwa kabelki bez demontażu różnych rzeczy. Czy ktoś montował uniwersalny pilot?
Daria & Darek / 2.9 CRDI 163KM 2006r automat
did
 
Posty: 3
Rejestracja: 10 maja 2017, 19:17
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Montaż dodatkowego sterownika centralnego zamka

Postautor: Kardynal » 30 maja 2017, 21:52

Raczej każdy elektryk powinien tobie bez problemu to założyć ja szczerze, nie chodzi o ukraść ,tylko te drobne złodziejaszki ,alarm to alarm powyje może ktoś zwróci uwagę jak masz głośnego tak jak mój alarm, nie dużo tańszy jest zamek centralny od alarmu naszych raczej nie kradną bo jest ich mało
Kardynal
 
Posty: 311
Rejestracja: 07 sie 2015, 14:56
Lokalizacja: Warszawa Mokotów dolny , Ursynów


Wróć do AWARIE



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net