Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

SILNIK MULI

Zgłoszenia awarii i jak sobie z tym radzić.

SILNIK MULI

Postautor: pavelwhitecky » 26 cze 2010, 07:03

Wczoraj wracałem z Krapkowic do Wrocka autostrada a4. Zatankowałem do pełna na lotosie i........ Odjechałem od stacji , kupiłem MC zestaw zjadłem(silnik chodził na wolnych obrotach) ruszam 1 bieg- a on muli ledwo co jedzie, gaz a on nic, 2 a on powoli jedzie. Stanąłem przygazowałem go jakby się odblokował i pojechałem dalej . Co to może byc?

Czy może to być wina sprzęgła ? Bo po chwili jak ruszyłem tak jakby mi ciągnęło?
Od kilku dni jak zostawię na wolnych obrotach albo zaraz po odpaleniu auta tak mo głośno chodzi ( chrobocze ) .Dodam gazu albo wcisnę sprzęgło to jest ok ?

Zamierzam wymienić amory mam kupione bilsteiny b6. Czy zrobię to sam czy potrzebuje ściągacza do sprężyn? Może ktoś podpowie?

I ostatnie pytanie gdzie naprawiać terka we Wrocławiu lub Legnicy?
pavelwhitecky
 
Posty: 24
Rejestracja: 17 kwie 2010, 11:47

Re: SILNIK MULI

Postautor: Gość » 26 cze 2010, 14:12

?
Awatar użytkownika
Gość
 

Re: SILNIK MULI

Postautor: irek » 26 cze 2010, 21:11

Wrocław - może tu?
http://www.garaz4x4.com.pl
Awatar użytkownika
irek
 
Posty: 941
Rejestracja: 25 wrz 2008, 18:30
Lokalizacja: WM

Re: SILNIK MULI

Postautor: pavelwhitecky » 03 lip 2010, 07:34

Stało się. Wczoraj jechałem z nieszczęsnych Krapkowic. Po dłuższej jeździe przestał reagować na gaz . Zajechałem do serwisu podpięli pod komputer i nic nie pokazało. Gaz wychyla się. Serwis sugerował że może być problem z kompem - jest problem ale nie pokazuje błędu. Znacie jakiś magic'ów we wrocku ?
pavelwhitecky
 
Posty: 24
Rejestracja: 17 kwie 2010, 11:47


Wróć do AWARIE



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net
cron