Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Awaria reduktora

Zgłoszenia awarii i jak sobie z tym radzić.

Re: Awaria reduktora

Postautor: mdeja » 01 wrz 2009, 15:04

Na oko to nie jest tragicznie. W rzeczywistości trzeba by pomierzyć dokładnie kształt obudowy, rozstaw srub na flanszach, kształt flansz, wyciąć dziure w podłodze na wajche, tu wytoczyć, tam strugnąć. Może by co wyszło z tego
Awatar użytkownika
mdeja
 
Posty: 595
Rejestracja: 29 cze 2009, 10:43

Re: Awaria reduktora

Postautor: junkers » 27 gru 2009, 12:49

Witam

długo mnie nie było ale opisze moja awarię może się przydać.

Na początku .... rzeczywiście był tylko wodzik ale mechanik nie dojrzał jeszcze uszkodzonego wałka po którym jedzi taki slimak, po wymianie wodzika samochód pojedźił 5 tys. i znów to samo ale teraz uszkodzony był łańcuch i pare zębatek ........................ ;(

Koszt - ok 5tys

Skończyło się na oddaniu samochodu do serwisu KIA sprawdzili wszystko i znaleźli usterkę ;)

Najlepszym sposobem naprawy była wymiana reduktora niestety - mam wersje automat i w dodatku z automatycznym załanczaniem napedów....... brak takich reduktorów na allegro ;(

Musiałem część rzeczy kupić w serwisie --- 3 tyg czekania na część z Korei -ten wałek .....

I znów hula.


Przestroga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Somochód naprawiać u ludzi znajacych sie na rzeczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Terracan HIGH, kupiony w POLSCE rok 2004, 1 rejestracja 09.2005.
junkers
 
Posty: 5
Rejestracja: 29 wrz 2008, 19:36

Re: Awaria reduktora

Postautor: irek » 27 gru 2009, 20:19

Współczuje problemów i kosztów.
A swoja drogą - reduktor był inny w wersji z automatycznym i ręcznym dołączaniem przodu? Jesteś pewien?
To ważna informacja bo na allegro można kupić reduktor za okolo 1000 zł
http://allegro.pl/listing/search.php?st ... category=0
żeby tylko pasował
Awatar użytkownika
irek
 
Posty: 941
Rejestracja: 25 wrz 2008, 18:30
Lokalizacja: WM

Poprzednia

Wróć do AWARIE



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net
cron