Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Przedni wał - regeneracja czy kupno

Co i kiedy wymienić oraz gdzie warto i gdzie nie warto

Przedni wał - regeneracja czy kupno

Postautor: Sharkyy » 07 wrz 2017, 08:18

Witajcie,

Jak w temacie, mój przedni wał jest już mocno wyeksploatowany i zastanawiam się co będzie lepsze
- oddanie do regeneracji czy kupno używanego? Jest ich dosyć sporo w miarę przystępnych cenach.
Jeżeli chodzi o regeneracje, miał ktoś z was z nią do czynienia? Znane są Wam przybliżone koszty?

Pozdrawiam!
Sharkyy
 
Posty: 13
Rejestracja: 03 gru 2016, 14:29

Re: Przedni wał - regeneracja czy kupno

Postautor: adeamus » 07 wrz 2017, 10:21

Hej

Nie powiem jak to terka, ale regenerowałem niedawno wszystkie wały do SJ413 za kwotę 980 PLN w Warszawie. Mogę odszukać nazwę serwisu. Zregenerowane wróciły w świetnym stanie moim zdaniem znacznie lepszy pomysł niż używka

Pozdrawiam
Adam
adeamus
 
Posty: 74
Rejestracja: 16 sie 2017, 10:31

Re: Przedni wał - regeneracja czy kupno

Postautor: Sharkyy » 07 wrz 2017, 13:53

Używki wahają się między 300 a 500 zł, więc jeżeli regeneracja będzie w podobnych pieniądzach to chyba ją rozważę. ;)
Sharkyy
 
Posty: 13
Rejestracja: 03 gru 2016, 14:29

Re: Przedni wał - regeneracja czy kupno

Postautor: barzuc » 12 wrz 2017, 08:43

Ja swój regenerowałem - bo padł przegub. Po niewielkich przeróbkach mocowań - przeguby pasują od Pajero. Sam tego nie robiłem tylko wał trafił do warsztatu zajmującego się tylko tym... Koszt (jeśli dobrze pamiętam) - coś koło 300zł (całość z wyjęciem / montażem wału, częściami i robocizną). To była kwota używki z allegro - a z uzywkami niestety tak jest, że nie wiadomo w jakim jest stanie i ile "polata".
Już bez terka...
Był: Terracan 2.9 163KM A/T + TOD: viewtopic.php?f=9&t=2344
Obecnie: Fiat Sedici 4x4 + Mitsubishi Outlander 4x4
Zapraszam również na http://www.zpiataklepka.dakod.pl/, http://wzornica.blogspot.com/
Awatar użytkownika
barzuc
 
Posty: 1728
Rejestracja: 10 lip 2013, 19:18
Lokalizacja: Wielkoposka / okolice Poznania


Wróć do SERWIS



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net