Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Serwis układ paliwowy Warszawa

Co i kiedy wymienić oraz gdzie warto i gdzie nie warto

Serwis układ paliwowy Warszawa

Postautor: Kocian » 25 lut 2020, 10:47

Witam wszystkich.
Szukam solidnego warsztatu, który zajmie się układem paliwowym i nie boi się Terracana. Dobry serwis od pomp i wtrysków znam, mają doświadczenie z Terkiem (naprawa-wtryskiwaczy-i-pomp.pl), ale nie demontują, tylko naprawiają przywiezione części. Szukam zakładu, który rozbierze auto, w razie potrzeby wypłucze zbiornik paliwa i przewody, poskłada wszystko do kupy. Może ktoś zna takie miejsce w Warszawie? Będę wdzięczny za podpowiedzi.
Pozdrawiam
Michał
Kocian
 
Posty: 3
Rejestracja: 31 lip 2019, 18:01

Re: Serwis układ paliwowy Warszawa

Postautor: HYPNOS » 26 lut 2020, 13:34

Nie pomogę , sam woziłem pompę i wtryski do reg. jak auto stało w warsztacie w zielonce na mareckiej u Marka .
wiem że im większy stożek tym lepiej, ale nie sztuka dojebać wiadro i wystawić przez błotnik
Awatar użytkownika
HYPNOS
 
Posty: 304
Rejestracja: 06 lut 2018, 19:19
Lokalizacja: ** W-wa **

Re: Serwis układ paliwowy Warszawa

Postautor: Kocian » 26 lut 2020, 23:04

Zakład, który wszystko rozbierze i złoży byłby już dużą pomocą, nawet gdybym miał gdzieś wozić graty. Tymczasem jednak znalazłem miejsce, w którym zajmują się całym układem i robią wszystko na miejscu: rgserwis.com.pl. Na razie jestem umówiony na zostawienie samochodu w poniedziałek. Nie mogę na razie tego warsztatu polecić, jednak zostałem z góry ostrzeżony, że naprawa może być kosztowna. Było to jednak ostrzeżenie raczej z intencją zniechęcenia mnie do przyjeżdżania z nadzieją, że wszystko można załatwić za parę setek, niż typowe biadolenie po którym następuje zawyżona wycena. Będę pisał jak poszła naprawa.

Jest jeszcze miejsce, w którym mój Terek stał wcześniej, mam nawet od nich gwarancję: http://wtryskiwaczy.warszawa.pl. Niestety, nie nabrałem zaufania, za coś, co nazwali "przepłukaniem układu" zażądali w grudniu 1400 złotych. Nie wiele to pomogło, moim zdaniem dałem się wykiwać. Może ktoś inny ma inne zdanie. Trzeba jednak przyznać, że znają się na Terracanie, robili kilka, więc może trzeba po prostu dokładnie i twardo się umawiać.
Kocian
 
Posty: 3
Rejestracja: 31 lip 2019, 18:01

Re: Serwis układ paliwowy Warszawa

Postautor: Kardynal » 04 mar 2020, 17:49

Wtryski nowe bym kupował zrobił test czy jakieś żyją a pompę jak napiszesz do mnie na FB terracan.pl to jakaś firma robiła dobrze a resztę może zrobić kolega co terki ogarnia w Łomiankach
Kardynal
 
Posty: 311
Rejestracja: 07 sie 2015, 14:56
Lokalizacja: Warszawa Mokotów dolny , Ursynów


Wróć do SERWIS



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net