Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Klocki i tarcze do terka

Co, gdzie kupić

Klocki i tarcze do terka

Postautor: Spiderjo » 09 sie 2016, 20:23

Witam, planuje wymianę klocków na przód i tył oraz tarczy na przód( na tył na razie nie bo są dobre) Jakiej firmy polecacie by nie piszczały i nie zużyły się zbyt szybko ? Dodam jeszcze, że do terka 2.9 2005 jak ma to jakieś znaczenie
Spiderjo
 
Posty: 12
Rejestracja: 10 maja 2016, 18:24

Re: Klocki i tarcze do terka

Postautor: rafalb » 11 sie 2016, 10:07

Witam, w ubiegłym roku wymieniałem tarcze i klocki. Tarcze na przód nacinane Mikody, ktoś już na forum montował je. Natomiast klocki TRW. Jeżdżę na nich rok i jest ok. Sprawdź rozmiar tarczy ja kupowałem 280 a ty jak masz wersję 163 km to pewnie tarcza będzie 303 mm.
rafalb
 
Posty: 15
Rejestracja: 25 lis 2015, 09:33

Re: Klocki i tarcze do terka

Postautor: nizak102 » 14 sie 2016, 15:17

Witaj
Jak masz hamulce 303 mm to mikoda takich nie produkuje. Jeśli masz 280 mm to polecam mikoda GT nacinana + dobre jakościowo klocki np ATE albo jakieś sportowe np EBC lub Diamond Black.
U mnie tarcze mikody wytrzymały 3 komplety klocków ATE co daje przebieg 40-45 tys km ale trzeba wsiąść pod uwagę ze niedosc że szybko jeżdżę to po Warszawie dużo się hamuje. Myślę że jak ktoś będzie spokojnie jeździł i poza dużym miastem to powinny tarcze starczyć na 50 tys. A klocki na więcej niż 12-15 tys.
Pozdrawiam
Mateusz
Awatar użytkownika
nizak102
 
Posty: 676
Rejestracja: 14 cze 2014, 23:22
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do CZĘŚCI



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net