Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Wahacze górne Pajero II

Co i jak zmienić, żeby lepiej sie jeździło ;)

Wahacze górne Pajero II

Postautor: majrusz » 04 kwie 2021, 20:42

Nie udzielałem się dotychczas, ale mocno czytałem wszystko. Chciałbym pozdrowić wszystkich, którzy mają chęci i siły, by zabierać głos, bo strasznie pomocne jest takie forum.
A piszę, bo testuję w terracanie wahacze górne od Pajero II. Założyłem, pojechałem na zbieżność. I czekam, co się urwie pierwsze :). Normalnie te wahacze nie miałyby prawa bytu w terracanie, bo są krótsze. Ale po zamontowaniu dystansów pod górne sworznie, wyszło mi po przymiarkach, że są o tyle krótsze, ile musiałbym dodać podkładek pod oryginalne wahacze, aby przywrócić kąt pochylenia koła. A że miałem wywalone tuleje, a zamienniki wahaczy górnych gdzieś wymiotło, i jakieś kosmiczne ceny się zrobiły, pomyślałem, że spróbuję z Pajero :) Przynajmniej oś obrotu wahacza zostałaby w miejscu, w którym ją zaprojektowano. No i póki co to działa. Tylko nie wiem, czy Ameryki nie odkrywam. :) Gdyby ktoś miał jakieś doświadczenia z tą konkretną "rzeźbą", to bardzo proszę o podzielenie się doświadczeniem.
majrusz
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2020, 16:29

Re: Wahacze górne Pajero II

Postautor: kiperPL » 13 lis 2021, 21:03

Hej hej, zaciekawiłeś tą modyfikacją :D
Trochę czasu minęło, pewnie też trochę kilometrów zrobiłeś, pochwal się proszę jak sprawują się wachacze :D
Pozdrawiam Krystian ;)
kiperPL
 
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2021, 22:34


Wróć do TUNING



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net
cron