Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Witam :) Nowy przed zakupem Terracan'a ,pare pytań.

Zgłoszenia nowych uzytkowników (proszę o wpisywanie się w nowych wątkach)

Witam :) Nowy przed zakupem Terracan'a ,pare pytań.

Postautor: Mario_Gdynia » 18 sty 2012, 07:26

Witam serdecznie szerokie :) grono użytkowników. Terracan'a. Zamierzam nabyć takowe autko.Do tej pory z terenówek ujeżdżałem niezniszczalnego Opla Monterey'a 3,1 TD 114km. Czas na zmiany. Niedawno temu wpadł mi w oko właśnie Hyundai.Chociaż nigdy nie miałem doczynienia z Koreańczykami. Szukam autka w dieslu,najchętniej w manualu.Oczywiście czarny i skóra. Mam pytanie,czy wersja z manualem jest o coś uboższa niż automat? Czy wszystkie te wersje posiadają multimetr z busolą itd? Nie ukrywam iż kwotę jaką moge przeznaczyć to około 24 tys zł. Najpierw musze sprzedać WV Sharana II gen. Gdyż autko w teren raczej sie nie nadaje, chociaż nie raz zawstydziłem paru off-roadowców 8-) Na co zwrócić uwage przy zakupie w/w modelu.Czy warto bać sie auta o przebiegu około 250 tys km? Jak w rzeczywistości wyglądają przepały auta? Nie ukrywam iż w 80% jazda będzie miejska.Jak trwałe są silniki? Mój 3,1TD zrobione miał prawie pół miliona km i nic.
Mario_Gdynia
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2012, 23:05

Re: Witam :) Nowy przed zakupem Terracan'a ,pare pytań.

Postautor: mahajek » 28 sty 2012, 23:56

Witaj!
Zadałeś wiele pytań na które odpowiedzi znajdują się na tym forum. Przejrzenie działu awarie i nasze auta da odpowiedź na większość Twoich pytań.
Terracan to bardzo fajne auto jednak nie pozbawione wad, nie jest to typowa terenówka, choć przy pewnych modyfikacjach może radzi sobie w terenie całkiem dobrze, co niektórzy koledzy przedstawiają na tym forum.
Zwróć uwagę na to, że Terracany mają dwa systemy sterowania napędami i w zależności od tego jak będziesz używał auta Twoje preferencje mogą być inne. Wszystko znajdziesz jednak na tym forum.
Terracan był sprzedawany na różnych rynkach i często jego wyposażenie było dość różnorodne.
Poczytaj trochę tu, a dowiesz się prawie wszystkiego http://www.terracan.pl/
mahajek
 
Posty: 127
Rejestracja: 18 maja 2010, 23:52
Lokalizacja: Racibórz


Wróć do NASZE AUTA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net