Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Narazie unieruchomiony ale witam wszystkich

Zgłoszenia nowych uzytkowników (proszę o wpisywanie się w nowych wątkach)

Re: Narazie unieruchomiony ale witam wszystkich

Postautor: Sobiech » 26 sie 2013, 00:38

Jak mnie nie wygonicie to ja się pisze na mały spontan w wawce, tylko problem z łikendami, bo to weselisko bo to coś tam, ale jak się mogę wprosić to ustalcie termin i ja się dostosuje, chętnie się spotkam z ludźmi którzy używają podobnego wynalazku jak ja...
Sobiech
 
Posty: 128
Rejestracja: 10 sty 2013, 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Narazie unieruchomiony ale witam wszystkich

Postautor: robert38 » 27 sie 2013, 14:25

To może spotkajmy się gdzieś w plenerze w piątek tak ok. 18-19 godziny. Wypijemy sobie po bezalkoholowym browarku i pogadamy ze dwie lub trzy godzinki.
2002 Terracan 3.5 V6, LPG, czarny, czarna skóra, Bilstein B6, drążki Ironman, skrzynia A/T, climatronik, TOD, 265/70/16
robert38
 
Posty: 568
Rejestracja: 14 lip 2009, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Narazie unieruchomiony ale witam wszystkich

Postautor: Mysza78 » 02 wrz 2013, 20:57

Panowie Ja na ta chwilkę jestem unieruchomiony bo Terracan stoi na kanale i czeka na założenie głowicy :( Więc co do spotkania to może w następnym tygodniu coś wymyslimy.
Na autostradę mam Hayabusę w teren Terracana :)
Awatar użytkownika
Mysza78
 
Posty: 61
Rejestracja: 25 lut 2013, 17:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Narazie unieruchomiony ale witam wszystkich

Postautor: waski1981 » 28 paź 2013, 21:07

Już uruchomiony !!!!! Krok po kroku udaje się doprowadzać Terrka do stanu użyteczności do perfecta trochę mu jeszcze brakuje ale już mniej jak więcej :mrgreen:
To skoro już jestem jezdny to jak z tym spotkaniem organizujemy coś czy czekamy aż śnieg spadnie :D :?:
waski1981
 
Posty: 6
Rejestracja: 06 sie 2013, 17:01

Poprzednia

Wróć do NASZE AUTA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net
cron