Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Namierzyłem Terracany w mojej okolicy :-)

Zgłoszenia nowych uzytkowników (proszę o wpisywanie się w nowych wątkach)

Namierzyłem Terracany w mojej okolicy :-)

Postautor: Tomeczek » 27 sty 2014, 14:50

Pewnie też macie wyczulone OKO na Terracany pomykające po drogach. Szczególnie te które widzimy pierwszy raz. Ja tak mam.
Jest ich mało więc rzucają się w oczy. FAJNIE!!

W okolicy w której mieszam mam już 2 terrki ale nie mam z nimi kontaktu - chociaż z jednym ostatnio sobie pomigaliśmy....

Następnego mam namierzonego w Bielsku - i nie wiem czy szczęśliwy użytkownik z Bielska jest na forum.

Terrek z Bielska jest beżowy i ma na tylnej klapie naklejkę TIROL.

Terrek z Pszczyny jest też beżowy (złoty) i ma naklejkę CZARNEJ SOWY na tylnej klapie.

Panowie i Panie jeśli jesteście na forum to dajcie znak.
Terracan, 2.9 163 kM, rok prod. 2006, automat, amory: przód: BILSTEIN B6, tył: OLD MAN EMU, kolor: czarny
Tomeczek
 
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2013, 05:27

Re: Namierzyłem Terracany w mojej okolicy :-)

Postautor: barzuc » 27 sty 2014, 15:20

To ja podepnę się...
mi rzucają dość często w oczy (tak powiedzmy raz na tydzień/dwa jakiegoś spotkam), ale z charakterystycznych (lub częstszych) spotkanych w Poznaniu i okolicach to w sumie 3:
- czarny, ze srebrnym / szarym dużym napisem TERRACAN na boku (2 razy ale dość dawno i tylko z boku, więc nie wiem czy nie przejazdem był),
- srebrny, kilka razy spotkany na drodze Poznań / Szamotuły, zdaje się że rejestracja PSZ, czasem z przyczepką :)
- srebrny - identyczny jak mój, okolice Bułgarska / Bukowska - do tego stopnia, że po 2 razy tablice czytałem (ma PO, ja PZ) czy przypadkiem to nie mój :)
Już bez terka...
Był: Terracan 2.9 163KM A/T + TOD: viewtopic.php?f=9&t=2344
Obecnie: Fiat Sedici 4x4 + Mitsubishi Outlander 4x4
Zapraszam również na http://www.zpiataklepka.dakod.pl/, http://wzornica.blogspot.com/
Awatar użytkownika
barzuc
 
Posty: 1728
Rejestracja: 10 lip 2013, 19:18
Lokalizacja: Wielkoposka / okolice Poznania

Re: Namierzyłem Terracany w mojej okolicy :-)

Postautor: Tomeczek » 27 sty 2014, 22:21

Na tego Terrka z Pszczyny to ja chyba zapoluję :D

Podobno nawet u "mojego" mechanika coś robił.
Terracan, 2.9 163 kM, rok prod. 2006, automat, amory: przód: BILSTEIN B6, tył: OLD MAN EMU, kolor: czarny
Tomeczek
 
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2013, 05:27


Wróć do NASZE AUTA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net
cron