Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Witam

Zgłoszenia nowych uzytkowników (proszę o wpisywanie się w nowych wątkach)

Witam

Postautor: mareks86 » 30 kwie 2014, 22:55

Moje auto to "władca ziemi" rok 2003 skrzynia manualna, silnik standardowy 2,9 CRDI 150 KM, usterki też standardowe: problem z LOW nie załącza mi się przód, poziom paliwa, i nieszczęsny immobilaizer do końca jeszcze nie wiem co...
CRDi 150KM 2003r. - kupiony z przymusu bo miałem problemy z dotarciem do domu ale teraz nie zamieniłbym na żaden inny:)
mareks86
 
Posty: 11
Rejestracja: 30 kwie 2014, 13:19
Lokalizacja: Rzeszów/Nowy Borek

Re: Witam

Postautor: Tomeczek » 01 maja 2014, 06:31

Witamy w naszej komunie :D posiadaczy Terracanow.
I pierwsze pytanie do Ciebie... Skąd jesteś ?
Terracan, 2.9 163 kM, rok prod. 2006, automat, amory: przód: BILSTEIN B6, tył: OLD MAN EMU, kolor: czarny
Tomeczek
 
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2013, 05:27

Re: Witam

Postautor: mareks86 » 01 maja 2014, 07:39

Piękne miasto w południowo-wschodniej polsce czyli Rzeszów, w sumie to teraz nie Rzeszów tylko wioska położona na południe od Rzeszowa bo ponad rok temu kupiłem tu domek i to zmusiło mnie do zakupu "władcy" bo pług odśnieżający rzadko do mnie witał a dojazd do domu mam nachylony pod kątem 45 stopni, wyłożony kamieniami i rozciągający się na długości 900m, mimo że zimy było niewiele w tym roku to gdy była, zaspy miałem po 90cm na drodze a do tego pod górkę ale mój Terracan naprawdę dobrze się spisał:)
CRDi 150KM 2003r. - kupiony z przymusu bo miałem problemy z dotarciem do domu ale teraz nie zamieniłbym na żaden inny:)
mareks86
 
Posty: 11
Rejestracja: 30 kwie 2014, 13:19
Lokalizacja: Rzeszów/Nowy Borek


Wróć do NASZE AUTA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net