Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Witam wszystkich forumowiczów Terków

Zgłoszenia nowych uzytkowników (proszę o wpisywanie się w nowych wątkach)

Witam wszystkich forumowiczów Terków

Postautor: nizak102 » 23 cze 2014, 10:38

Witam!
Witam wszystkich forumowiczów szczególnie grupę z mazowsza.
Po długich poszukiwaniach zakupiłem terrka w idealnym wręcz niespotykanym jak na Polskę stanie blacharskim (wiem coś o tym bo obejrzałem w Polsce- a zeby nie skłamac ok 25 teracanów) oraz z idealnym wnętrzem w fajnej opcji wyposażenia. Auto zadbane z 2003 r bardzo od pierwszego właściciela (starszego pana) z włoch bez grama rdzy na budzie i na ramie z orginalnym przebiegiem 169 tyś km. Auto zakupiłem po okazyjnej cenie ponieważ było przypuszczenie iż jest uszkodzona uszczelka pod głowicą (2,9crdi 110 KW) i stąd też niski przebieg ponieważ włosi w serwise hyundaia nie potrafili sobie poradzić z nim i wiekszość czasu przestał w serwisie i w garażu zamiast tłuc kilometry :mrgreen: . Autko jeżdzące- jest już sciągniete zarejestrowane itp. no i z racji ze nie boję się mechaniki zaczełem samodzielną rozbiórkę silnika w celu remontu generalnego ponieważ występuję w nim przedmuch z układu wydechowego do płynu chłodzącego. I tutaj prośba głownie do grupy mazowsze-warszawa o wsparcie bo przyznam szczerze ze po orientacji w dostepnośći cześci ich wybór oraz nietypowe rozwiazania w terku mój własny remont może nie być taki prosty jak mi sie na początku wydawało.
Jeśli jest jakiś forumowicz z Warszawy po "dużych przejsciach z wiedzą" prosił bym o kontakt bo miło by było kogoś poznać i nie zostać samemu z kosztownym problemem tym bardziej ze nie mam zamiaru terka sprzedawac tylko nim sie cieszyć przez parę lat.
Pozdrawiam
Mateusz :)
Awatar użytkownika
nizak102
 
Posty: 676
Rejestracja: 14 cze 2014, 23:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam wszystkich forumowiczów Terków

Postautor: barzuc » 23 cze 2014, 12:10

Witaj,
i powodzenia w naprawie.
Tematów o uszczelce pod głowicą było już kilka - myślę, że bez problemów znajdziesz tam niezbędną wiedzę.
Już bez terka...
Był: Terracan 2.9 163KM A/T + TOD: viewtopic.php?f=9&t=2344
Obecnie: Fiat Sedici 4x4 + Mitsubishi Outlander 4x4
Zapraszam również na http://www.zpiataklepka.dakod.pl/, http://wzornica.blogspot.com/
Awatar użytkownika
barzuc
 
Posty: 1728
Rejestracja: 10 lip 2013, 19:18
Lokalizacja: Wielkoposka / okolice Poznania

Re: Witam wszystkich forumowiczów Terków

Postautor: wooldi » 23 cze 2014, 12:29

Z Twoich kryteriów spełniam na pewno kryterium Warszawy :) Miałem trochę "przejść" z Terkiem przez ostatnie 2 lata, więc jeśli będę w stanie pomóc to pomogę...
Terek 2003, 2.9 CRDI, trójpozycyjny przełącznik, manual, opony A/T, lift 2".
wooldi
 
Posty: 169
Rejestracja: 30 mar 2012, 23:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam wszystkich forumowiczów Terków

Postautor: nizak102 » 23 cze 2014, 15:43

ok dzieki :) napewno jak zacznę mieć pytania to bedę pisał :)
Awatar użytkownika
nizak102
 
Posty: 676
Rejestracja: 14 cze 2014, 23:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam wszystkich forumowiczów Terków

Postautor: Sobiech » 23 cze 2014, 21:44

Witam,

i ciesze się że w końcu i mazowsze się rozrasta, a nie tylko śląsk ;)
Sobiech
 
Posty: 128
Rejestracja: 10 sty 2013, 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam wszystkich forumowiczów Terków

Postautor: nizak102 » 25 cze 2014, 21:36

Witam
Też a no się rozrosło to mazowsze o jednego :P co prędko z garażu nie wyjedzie bo jak napisałem wyżej walczę z silnikem i końca usterek nie widzę i zapowiada sie na razie 100% kapitalka silnika :(
Pozdrawiam
Mateusz
Awatar użytkownika
nizak102
 
Posty: 676
Rejestracja: 14 cze 2014, 23:22
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do NASZE AUTA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net