Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Kupiłem 9letnią, koreańską terenówkę. Jestem wariatem?

Zgłoszenia nowych uzytkowników (proszę o wpisywanie się w nowych wątkach)

Kupiłem 9letnią, koreańską terenówkę. Jestem wariatem?

Postautor: moccaffe » 07 lip 2014, 17:08

Witam po raz pierwszy wszystkich Kolegów i zanim przejdę do rzeczy dwa słowa pod adresem Autora tej strony: naprawdę dobra robota! Bardzo dużo skorzystałem z tej strony, zanim sie w ogóle zarejestrowałem, nie mówiąc o kupnie Osiołka. Szczery szacunek dla Twórcy tej strony i aktywnych forumowiczów, którzy kosztem własnego wolnego czasu, którego nikomu przecież nie zbywa, dzielą się rzeczami, często-gęsto, bezcennymi. Wielkie dzięki.
A teraz wracając do tytułu - powiedzcie mi, czy też tak macie: mówicie znajomym, że kupiliscie Hyundai'a Terracana: pierwsza reakcja - wielkie oczy i pytanie: A CO TO JEST?? Po serii dogłebnych wyjasnień drugie miażdżące stwierdzenie: Kupiłeś 9 letnią, 3 litrową koreańską terenówkę? Porąbało (wersja light...) Cię?!
No chyba tak, i tylko ta strona daje mi otuchę, że na szczęście - nie mnie jednego :D
Zatem tak miedzy nami wariatami: 2005 rok, automat, 2,9 CRDI, trochę zaniedbany i wytargany za uszy Osiołek, o maści szarej, jak to osiołek. Zdjęć na razie nie daję, bo jak wyglada standardowy terracan każdy wie, a mój wygląda dokładnie tak samo - więc na razie nie ma się czym chwalić. Niedomaga tu i ówdzie, o co za chwilę nie omieszkam zapytać w innym wątku, żeby nie mieszać tematów. Kupiony z myślą o tym, do czego osiołki nadają się najlepiej, czyli przyszłorocznej wyprawie na Islandię. Mam zatem rok, żeby poznać się bliżej i zaprzyjaźnić z moim zwierzem, w czym - nie ukrywam - liczę na pomoc Kolegów.
Pozdrawiam serdecznie,
Moccaffe.
moccaffe
 
Posty: 14
Rejestracja: 09 cze 2014, 20:17

Re: Kupiłem 9letnią, koreańską terenówkę. Jestem wariatem?

Postautor: Rothmans » 07 lip 2014, 18:09

gratuluje zakupu a skąd jesteś?
Awatar użytkownika
Rothmans
 
Posty: 364
Rejestracja: 14 sty 2014, 23:04

Re: Kupiłem 9letnią, koreańską terenówkę. Jestem wariatem?

Postautor: moccaffe » 07 lip 2014, 18:52

Statek Piła tango - żyj, nie umieraj ;)
Dziękuję za gratulacje. Stare porzekadło mówi, że w zyciu kierowcy (zwłaszcza takiego od używanych aut) są dwa szczęśliwe dni: kiedy kupuje wymarzoną furę i kiedy sie jej pozbywa :D Ale ja lubie wyzwania :)
Pozdrawiam.
moccaffe
 
Posty: 14
Rejestracja: 09 cze 2014, 20:17

Re: Kupiłem 9letnią, koreańską terenówkę. Jestem wariatem?

Postautor: tomekk » 07 lip 2014, 19:02

Witam !

Powitać osiołka :lol: Mój jest starszy, bo 12 letni i jakoś to będzie. Auto fajne, dostojne.

Pozdrawiam
tomekk
 
Posty: 209
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:50

Re: Kupiłem 9letnią, koreańską terenówkę. Jestem wariatem?

Postautor: moccaffe » 07 lip 2014, 19:31

Dziękuję za powitanie i słowa otuchy :D
Fakt, dostojności mu nie brak. Ale cwaniak też z niego jest niezły - jak na razie wygarnia mi zaskórniaki sprawniej niż osobista Pani Małżonka ;)

Miłego wieczoru
moccaffe
 
Posty: 14
Rejestracja: 09 cze 2014, 20:17

Re: Kupiłem 9letnią, koreańską terenówkę. Jestem wariatem?

Postautor: zefirekwroc » 07 lip 2014, 20:00

Oj już tak Panowie nie narzekajcie:) auto ma swoje wady, ale ma też wiele zalet:) jednym słowem sądzę, że wszystko zależy jak się je "pieści" i czy zawczasu reaguje się na to co się dzieje z Terkiem. Sam ze swoim przeszedłem swojego czasu straszną gehennę, ale po wyprostowaniu wszystkiego uważam, że to wyjątkowo udane auto i rewelacyjnie się sprawujące... mimo że koreańskie:D
zefirekwroc
 
Posty: 133
Rejestracja: 13 lis 2012, 23:57
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kupiłem 9letnią, koreańską terenówkę. Jestem wariatem?

Postautor: nizak102 » 07 lip 2014, 20:44

Witaj
Moccafe ja też jestem niedługo na forum i naprawde wszyscy pomagaja co jest fajne nie jak na innych forach.......... Naszych aut jest stosunkowo niewiele i dlatego musimy sobie pomagać wzajemnie. Ja po zakupie swojego terka nie cieszyłem sie długo bo po ok 300 km od zakupu padła mi głowica i już miesiąc z tym tematem walczę sam po pracy. Ale autko jest super i nawet jak stoi zakurzone i rozebrane w garażu to czuje ze jak uporam sie z silnikiem to mocno sie z nim zaprzyjaznie bo jest super kompromisem miedzy cena- jakośc- wygląd- przyjemność z jazdy w róznych warunkach. Moje auto jest idealne 169tyś km full opcja i zero rdzy bo import z włoch od pierwszego i jedynego właściciela i tanio kupione ale jak widać haczyk był....... albo pech. Ale nie ma co narzekać bo teraz wszystkie nowe auta sie psują i naprawy kosztują x razy tyle co Terka, a miałem wcześniej jeepa grand cheeroke a tam ceny czesci x5 i to zamienników a tu masz orginały nie wspominając o patrolach land criuserach land roverach itp gdzie ceny nawet zamienników są kosmiczne .
Życzę ci powodzenia z nowym nabytkiem i dbaj na bieżąco to sie odwdzięczy bezawaryjnością. :D
Pozdrawiam
Mateusz
Awatar użytkownika
nizak102
 
Posty: 676
Rejestracja: 14 cze 2014, 23:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kupiłem 9letnią, koreańską terenówkę. Jestem wariatem?

Postautor: moccaffe » 07 lip 2014, 22:14

Dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie :) Wybaczcie tego "wariata" i "koreańską terenówkę", wiadomo, że to tylko żartem, dla rozruszania tematu :)) Tak naprawdę samochód robi na mnie duże wrażenie przede wszystkim solidnością i starannościa wykonania - podobnie jak to forum ;)) Co do reszty, to wiadomo: "się zobaczy". Mogę tylko obiecać, że pytań z mojej strony nie zabraknie :)
Pozdrawiam raz jeszcze.
moccaffe
 
Posty: 14
Rejestracja: 09 cze 2014, 20:17

Re: Kupiłem 9letnią, koreańską terenówkę. Jestem wariatem?

Postautor: barzuc » 08 lip 2014, 10:04

Witaj :) i szerokiej drogi :)
Już bez terka...
Był: Terracan 2.9 163KM A/T + TOD: viewtopic.php?f=9&t=2344
Obecnie: Fiat Sedici 4x4 + Mitsubishi Outlander 4x4
Zapraszam również na http://www.zpiataklepka.dakod.pl/, http://wzornica.blogspot.com/
Awatar użytkownika
barzuc
 
Posty: 1728
Rejestracja: 10 lip 2013, 19:18
Lokalizacja: Wielkoposka / okolice Poznania

Re: Kupiłem 9letnią, koreańską terenówkę. Jestem wariatem?

Postautor: Tomeczek » 08 lip 2014, 17:09

Witaj wsród Wariantów na punkcie koreańskiej terenówki :D
Terracan, 2.9 163 kM, rok prod. 2006, automat, amory: przód: BILSTEIN B6, tył: OLD MAN EMU, kolor: czarny
Tomeczek
 
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2013, 05:27

Następna

Wróć do NASZE AUTA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net