Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Przygotowania do zakupu

Zgłoszenia nowych uzytkowników (proszę o wpisywanie się w nowych wątkach)

Przygotowania do zakupu

Postautor: PawelGD » 25 sty 2016, 23:48

Witam serdecznie

Co prawda jeszcze nie właściciel Terracana, ale ostatnio czytelnik forum, a ze nie lubię się "tajniaczyc" to chciałem się przywitać. Kłania się Paweł z Gdyni, lat 39, z zawodu i pasji mechanik, z wykształcenia inż. mechanik :D - kiedyś samochodowy, hobbystycznie motocyklowy, a obecnie pracujący na trochę większych gabarytowo jednostkach. Przez ostatnie 1.5 roku za rodzinne auto służył nam Subaru Outback, ale nadszedł czas i konieczność rozdzielenia funkcji na dwa auta. Miejsko-autostradowy wariat już jest, a potrzebne auto do dojechania na wieś (również zima). Zboczenie zawodowe oraz bagaż doświadczeń odpychają mnie od okazyjnie sprowadzanych z usa jeepow, a ze o marce Hyundai mam dobra i ugruntowana opinie, skąd moja wizyta tutaj. Obecnie w wolnych chwilach studiuje forum (jestem pod wrażeniem ilości wiedzy merytorycznej tu dostępnej) i przygotowuje się do zakupu. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
PawelGD
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:55

Re: Przygotowania do zakupu

Postautor: nizak102 » 26 sty 2016, 19:22

Witaj
zycze udanego poszukiwania i zakupu :)
Pozdrawiam
Mateusz
Awatar użytkownika
nizak102
 
Posty: 676
Rejestracja: 14 cze 2014, 23:22
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do NASZE AUTA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net