Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

nowy (ale tylko użytkownik) z Wrocławia! :)

Zgłoszenia nowych uzytkowników (proszę o wpisywanie się w nowych wątkach)

nowy (ale tylko użytkownik) z Wrocławia! :)

Postautor: qubex » 07 kwie 2016, 21:46

Witam,
Jakiś miesiąc (plus/minus) temu zostałem nowym użytkownikiem Terka z Wrocławia, rocznik 2002, 2.9 CRDI, automat - miał swoją przeszłość (przetestowane 6 lat temu poduszki powietrzne w Niemczech - zadziałały!) ale mimo to zdecydowałem się na jego zakup - i z każdym dniem jestem coraz weselszym posiadaczem! :)
Z minusów auta - widać przeszłość (zatrzymanie na innym aucie przodem), brak możliwości zweryfikowania przebiegu silnika (wymieniany na używany), kilka detali do zrobienia, brak klimatyzacji - dość niespotykana wersja, ale nawet nie ma przełącznika A/C ani układu klimatyzacji.. Chociaż zamiast klimy i tak bym wolał szyberdach - ale to może kiedyś ;)
No i oczywiście wersja "zawieszeniowo" seryjna - z czasem jest szansa na zmianę :)
pozdrawiam!
qubex
 
Posty: 16
Rejestracja: 06 kwie 2016, 17:25
Lokalizacja: Wrocław

Re: nowy (ale tylko użytkownik) z Wrocławia! :)

Postautor: barzuc » 08 kwie 2016, 08:11

Niech się dobrze spisuje na drogach i bezdrożach :)

A z tą klimą to zaiste dziwne, osobiście to pierwszy taki przypadek, o którym słyszę. Może po tym dzwonku i wymianie silnika nie chciało się komuś robić / inwestować i osprzętu razem z nową instalacją kłaść (bo przy dzwonku chłodnica klimy i wentylatory na bank poszły na bardzo długi spacer).
Już bez terka...
Był: Terracan 2.9 163KM A/T + TOD: viewtopic.php?f=9&t=2344
Obecnie: Fiat Sedici 4x4 + Mitsubishi Outlander 4x4
Zapraszam również na http://www.zpiataklepka.dakod.pl/, http://wzornica.blogspot.com/
Awatar użytkownika
barzuc
 
Posty: 1728
Rejestracja: 10 lip 2013, 19:18
Lokalizacja: Wielkoposka / okolice Poznania

Re: nowy (ale tylko użytkownik) z Wrocławia! :)

Postautor: jacekmad » 08 kwie 2016, 11:18

Niech służy dzielnie :-)

Jak szukałem swojego, też trafiłem na wersję bez fabrycznej klimy, więc sporadycznie i takie rodzynki były produkowane.
jacekmad
 
Posty: 198
Rejestracja: 06 paź 2014, 08:38
Lokalizacja: Warszawa / Ursus


Wróć do NASZE AUTA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net
cron