Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Syców- Dolny Śląsk

Zgłoszenia nowych uzytkowników (proszę o wpisywanie się w nowych wątkach)

Syców- Dolny Śląsk

Postautor: Krzys33 » 19 lut 2017, 21:31

Witam wszystkich :D .Jestem posiadaczem Terracana od tygodnia. Osobiście sprowadziłem autko z Niemiec. Silnik 2.9 CRDI 150 konny. Przebieg 183 tyś. km ale nie odpala tylko kręci. Myślę, że to może być pompa. Za pomocne podpowiedzi co to może jeszcze być za usterka będę wdzięczny. Zastanawiałem się która wersja lepsza 150 czy 163 konna, ale trafiła się 150 i w super stanie wiec kupiłem :D . Miałem kilka terenówek i już nie mogę się doczekać kiedy sprawdzę swojego terca.
Pozdrawiam wszystkich właścicieli Terracanów. Krzysiek
Awatar użytkownika
Krzys33
 
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2017, 14:43

Re: Syców- Dolny Śląsk

Postautor: barzuc » 20 lut 2017, 21:16

Witaj,
szybkiego doprowadzenia autka do stanu sprawiającego radość z jazdy :)

Co do kręcenia - a jak napompujesz gruszką - odpala? Na forum było kilka takich przypadków (problemów z odpalaniem) z różnymi przyczynami i różnymi rozwiązaniami. Może być wszystko - od kompa czy immobilisera przez któryś czujników, grzałkę, wtryski, pompę na zapowietrzającym się układzie paliwowym czy złym filtrze skończywszy.
Już bez terka...
Był: Terracan 2.9 163KM A/T + TOD: viewtopic.php?f=9&t=2344
Obecnie: Fiat Sedici 4x4 + Mitsubishi Outlander 4x4
Zapraszam również na http://www.zpiataklepka.dakod.pl/, http://wzornica.blogspot.com/
Awatar użytkownika
barzuc
 
Posty: 1728
Rejestracja: 10 lip 2013, 19:18
Lokalizacja: Wielkoposka / okolice Poznania

Re: Syców- Dolny Śląsk

Postautor: Krzys33 » 01 mar 2017, 19:13

Dzięki :D. Super by było gdyby to była jakaś błahostka, ale nie ma takiej usterki która mnie powstrzyma przed jazdą Terkiem. ;) ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
Krzys33
 
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2017, 14:43


Wróć do NASZE AUTA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net