Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Witam.

Zgłoszenia nowych uzytkowników (proszę o wpisywanie się w nowych wątkach)

Witam.

Postautor: Decu » 18 lut 2018, 08:19

Witam wszystkich. Jestem właścicielem terracana od 8 lat. Naprawiłem już w nim wszystko co sie dało. Ostatnio miałem nawet kapitalny remont silnika. Mam nadzieję że na tym forum uda mi się znale wiele ciekawych rozwiązań i porad.
Decu
 
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2018, 14:56

Re: Witam.

Postautor: meny72 » 18 lut 2018, 11:44

Witaj. Jaką przyczyną był remont silnika? Piszesz że naprawiales już wszystko w karakanie trafiłeś na minę czy to może auto takie byle jakie,pytam gdyż od kilku mies. posiadam takowy...
meny72
 
Posty: 77
Rejestracja: 22 paź 2017, 08:35

Re: Witam.

Postautor: Decu » 18 lut 2018, 18:55

kilka krotnie musiałem wymieniać wtryski średnio co 2 lata, padało mi w nim co nie powinno się psuć. Silnik z układem Delphi jest wrażliwy na paliwo. Teraz robiłem pompe wtryskową, wtryski, i głowice. Poprostu taki model no i to że auto ciężko pracowało. Mam nadzieję że teraz bedzie już ok po kapitalnym remoncie silnika. Przechodziłem z tym autem naprawde dóżoale powiem wam jedno zawsze mnie dowiozło na miejsce nawed udało mi sie na jednym sprawnym wtrysku a 3 padniętych zrobić 600km. Jak uda sie go odpalić to pojedzie do momentu wyłączenia zapłonu. Odbierał mi moc, przechodził w tryb awaryjny z różnych przyczyn czasami aż mnie zaskakiwał że załóżmy czujnik pedału chamulca, czy żarówki stopu itd. Ale nie zamienił bym go na inne auto.
Decu
 
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2018, 14:56

Re: Witam.

Postautor: barzuc » 27 lut 2018, 17:47

Witaj :)
8 lat to szmat czasu... myślę, że oprócz znalezienia informacji będziesz też wiele pomóc innym :)
Już bez terka...
Był: Terracan 2.9 163KM A/T + TOD: viewtopic.php?f=9&t=2344
Obecnie: Fiat Sedici 4x4 + Mitsubishi Outlander 4x4
Zapraszam również na http://www.zpiataklepka.dakod.pl/, http://wzornica.blogspot.com/
Awatar użytkownika
barzuc
 
Posty: 1728
Rejestracja: 10 lip 2013, 19:18
Lokalizacja: Wielkoposka / okolice Poznania


Wróć do NASZE AUTA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net