Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Terek z pomorskiego

Zgłoszenia nowych uzytkowników (proszę o wpisywanie się w nowych wątkach)

Terek z pomorskiego

Postautor: rufus » 11 mar 2018, 19:46

Witam
Jestem nowym nabywcą tego cuda co prawda jest to mój trzeci terek 2004 rok 163 km jak ogarnę temat do końca to wstawię fotki .

Pozdrawiam właścicieli władcy ziemi .
rufus
 
Posty: 16
Rejestracja: 08 sty 2017, 13:42

Re: Terek z pomorskiego

Postautor: mirkos » 11 mar 2018, 21:28

Cześć :)
jestem bardzo ciekaw - czemu wracasz do terracana? Myślę, że to mogą być bardzo ciekawe informacje ;)
mirkos
 
Posty: 80
Rejestracja: 28 sie 2017, 12:48

Re: Terek z pomorskiego

Postautor: zooq » 11 mar 2018, 21:57

No i czemu zmieniałeś dwa poprzednie powiedz. Może jakieś wskazówki dla czytających :)
Niech się dobrze sprawuje.
Pzdr
Łukasz
Awatar użytkownika
zooq
 
Posty: 35
Rejestracja: 03 lut 2018, 16:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Terek z pomorskiego

Postautor: rufus » 12 mar 2018, 00:09

Cześć
Powiem wam krótko i zwięźle ,był to mój pierwszy samochód na ramie który kupiłem, po prostu chciałem mieć fajny duży kanciasty samochód padło na terka . Spełniał moje wymagania i oczekiwania nie jestem wybredny po prostu mi się bardzo spodobała jego całość ,jak to moja córka powiedziała zaj.......bisty transformers tatuś kupiłeś . Pierwszy przywieziony z DE do opłat ok pojechałem z kolegą obejrzeć do Chojnic obejrzany odpalony ok , czas na jazdę asfalt + teren wszystko ok .Po transakcji kasa zapłacona umowa tak zwana kolanówa jazda do domu ,po 20-30 km zonk brak mocy płyn wystrzelił ze zbiorniczka i klapa .
Silnik chodził mała pałza podejście do rolasa po wodę żeby dolać ,i jazda dalej nie przekraczając 80 km na godzinę jazda szła .
Diagnoza była długa korki ,termostat , i wszystko co związane z drobnymi rzeczami z układu chłodzącego ,padło hasło z mojej strony wymieniamy uszczelkę ,dobra głowica do góry . Kupiłem uszczelkę i pozostałe też, pompa wody nówka rozrząd też i wszytko inne co było potrzebne okazało się że głowica pęknięta na kanale spalinowym dobrze wiemy ,że głowica do terka pasuje też z kia carnival prawie te same silniki . kupiłem go za 10000 koła + rejestracja wyszło mnie 12000 + 3000 zł remont =15000 i był cacy zrobiony jak należy , niestety sytuacja finansowa mnie zmusiła żeby go sprzedać .

Po jakimś czasie kupiłem sobie SSANGYONG REXTON 2,7 XDI fajny samochód przez półtora roku nie miałem z nim żadnego problemu poza czystą eksploatacją jeździła potem nim moja żona . Ja znów w między czasie dostałem bakcyla na terka i znalazłem .Przywieziony z dani tylko nie odpalał dobra pompa i wtryski do regeneracji wszystko zregenerowane auto odpaliło ,ale z plaka i strasznie kulało decyzja do żyda ,poszedł wyszedłem na - 400 zł . Jak to się mówi do trzech razy sztuka ,jest nowy nabytek i to po lifcie co prawda z Czech ,po lekkiej kolizji dziobem ,ale już temat jest ogarnięty cały ryj kupiony chłodnice itd, wczoraj zamontowałem no ale cóż węże twarde i baloniaste się robią oraz wyrzuca mi płyn . Pewnie skończy się na rwaniu głowicy ,ale tego już nie odpuszczę jak zamruczy i się umyję to wstawię fotki co prawda wolałbym awtomata no cóż tego dnia nie było w zasięgu mojej kieszeni .
No i tyle łot to cała historia do powrotu terka .

Pozdrawiam WŁADCÓW ZIEMI :) :) :) :)
rufus
 
Posty: 16
Rejestracja: 08 sty 2017, 13:42

Re: Terek z pomorskiego

Postautor: barzuc » 12 mar 2018, 08:56

Niech się dobrze sprawuje i bardziej pokaże co potrafi niż poprzednie 2 egzemplarze :)
Już bez terka...
Był: Terracan 2.9 163KM A/T + TOD: viewtopic.php?f=9&t=2344
Obecnie: Fiat Sedici 4x4 + Mitsubishi Outlander 4x4
Zapraszam również na http://www.zpiataklepka.dakod.pl/, http://wzornica.blogspot.com/
Awatar użytkownika
barzuc
 
Posty: 1728
Rejestracja: 10 lip 2013, 19:18
Lokalizacja: Wielkoposka / okolice Poznania

Re: Terek z pomorskiego

Postautor: rufus » 12 mar 2018, 12:07

Dzięki barzuc

Pozdrawiam
rufus
 
Posty: 16
Rejestracja: 08 sty 2017, 13:42

Re: Terek z pomorskiego

Postautor: mirkos » 12 mar 2018, 19:43

Rufus - dzięki, że chciało Ci się opisać swoje doświadczenia i ja zatem 3mam kciuki aby tym razem karakan sprostał ;)
mirkos
 
Posty: 80
Rejestracja: 28 sie 2017, 12:48

Re: Terek z pomorskiego

Postautor: rufus » 14 mar 2018, 18:28

Dzięki mirkos

W przyszłym tygodniu idzie do mechaniora głowica do góry :)

Pozdrawiam
rufus
 
Posty: 16
Rejestracja: 08 sty 2017, 13:42


Wróć do NASZE AUTA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net