Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Pomoc w kupnie TERRACANa

Zgłoszenia nowych uzytkowników (proszę o wpisywanie się w nowych wątkach)

Re: Pomoc w kupnie TERRACANa

Postautor: irek » 18 wrz 2010, 13:33

Boczek140 pisze:1 Czy w ASO Hyundaya mogę po VINIE sprawdzić faktyczny przebieg i pochodzenie auta.
2 Czy w terrku sa w ogole podgrzewane fotele, ew. gdzie jest włącznik bo to troche dziwne zeby auto z 2005 r ze skórzaną tapicerka nie miało grzanych siedzień. a może cała wiązka jest doprowadzona tylko trzeba włacznik kupic. Czy wiecie cos na ten temat.
3 Czy są jakieś mankamenty terracana zwiazane ze skrzynią i to moze byc powód przecieku?? bo przy takim przebiegu to raczej nienormalne.

1. Tak, zadzwoń do ASO i podadzą ci historię auta. Oczywiscie tylko to co było robione na gwarancji i termin ostatniego przeglądu i przy jakim przebiegu był robiony. Niestety przy autach z Włoch czesto kasuja cała historię - nie nalezy wtedy brać tego egzemplarza. Poza tym mogł byc serwisowany poza ASO ale ostatni przeglad w ASO pozwoli ci na oszacowanie sredniego przebiegu rocznie i wywnioskowanie w przyblizeniu jaki realny przebieg powinien mieć.

2. W terku oczywiście są podgrzewane fotele. Wiem to z pewnoscia ponieważ takie były w aucie, które posiadałem.
Przyciski znajduja sie po prawej stronie od lewarka biegów, OBOK ZAPALNICZKI
Załaczam fotki - na tej z lewej to auto z podgrzewanymi fotelami

Obrazek Obrazek

I jeszcze jedna sprawa - to wcale nie dziwne, że nie ma podgrzewania w egzemplarzu który ogladaleś. Auta przeznaczone w ciepła strefe klimatyczną (np Włoch, Francja) standardowo go nie miały. Jest na forum kilka takich aut ściąganych z tamtad i pozbawionych tego gadzetu.
Podobno grzanie jest niezdrowe dla mężczyzny :lol: . Ale moja zona notorycznie właczała sobie podgrzewanie zimą
Oczywiscie mozesz sobie załozyć grzanie. Nie polecam firmowego bo zapewne bedzie BARDZO DROGO. Ale spokojnie załozy ci to ktoś kto zaklada tapicerke. Potrzebne sa tylko dwa właczniki + maty.

3. Zepsuć zawsze mozna wszystko. Przed kupnem radziłbym pokazac auto w serwisie albo zobowiazac sprzedwace do naprawy z potwierdzeniem gwarancji w serwisie na wykonaną usługę. Ewentualnie wytargować rabat i rozejrzeć sie za nowa skrznnią . jednak @szpulek tak zrobił i sie chłopak naszukał tej skrzyni bardzo. Możesz go ewentualnie podpytać.

Pozdrawiam
IR

->
Awatar użytkownika
irek

Poprzednia

Wróć do NASZE AUTA