Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Teerakan JG, Dolnoslaskie

Zgłoszenia nowych uzytkowników (proszę o wpisywanie się w nowych wątkach)

Teerakan JG, Dolnoslaskie

Postautor: MW80 » 03 mar 2022, 21:57

Witam, jestem nowym użytkownikiem Terracana i z tego miejsca chciałem się przywitać. Dwa dni temu kupiłem Terrakana 2.9 162KM, roczniki 2007. Silnik z przebiegiem 260 tys km. Samochod wiadomo do zrobienia. Zawieszenie ma luzy, samochód plywa jak szalony po drodze, zwłaszcza na koleinach, ponadto posiada jakieś problemy elektryczne, po włączeniu awaryjnych, owe światła nie działają, włączając kierunki widać raz zapalające sie biale światło w przedziale stop ( pod kolumna kierownicza), pewnie jakieś zwarcie w kablach, ponieważ pod maska widziałem resztki ptaka, sądzę, że kuna dopadła jakieś kable, lub zwarcie w wtyczce od haka, tak czy ta jest znacznie lepiej niż te wszystkie X5, Touareg, oraz Grand Cherokee jakie oglądałem....
Do tego czujnik ciśnienia paliwa ma błąd i przepływka sygnalizuje jakieś problemy.

Co mnie najbardziej interesowało, rama :) zdrowa :) samochód kupiłem w niemczech od 2 właściciela, przejechałem tylko 150km od niego do domu, teraz kupuje czesci i będę ogarniał go.
Terracan będzie uzywany jako drugie auto, praktycznie do ciągnięcia przyczepy.

Pozdrawiam
Mariusz
MW80
 
Posty: 3
Rejestracja: 02 mar 2022, 00:07

Wróć do NASZE AUTA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net
cron