Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Nowy "członek" :) Witam

Zgłoszenia nowych uzytkowników (proszę o wpisywanie się w nowych wątkach)

Re: Nowy "członek" :) Witam

Postautor: Masmo » 27 lip 2011, 12:00

maciasgawcio pisze:...Masmo, a ty jak bardzo obciazonym autem jezdzisz?? U ciebie w ogole nie wystepuje dobijanie tylu?? Nawet jak cała rodzinke na wakacje zapakujesz??

Zdarza się że mam zapakowane auto. NIE ZDAŻYŁO się żeby na B6 dobił tyłem. Podczas gdy na Ironmanach notorycznie dobijał na szybko przejeżdzanych poprzecznych nierównościach. Wręcz jak kilka razy przegiołem z szybkim wjechaniem w wykort dobił przodem a tył amor wytłumił.
Najchętniej to bym wysłał przednie sklepowe B6-ki do Zerkopolu żeby je utwardzili. Dobrze kombinujesz że chcesz mocne i twarde amory. Jak chce się szybko i bezpiecznie jeździć po dziurawych drogach amortyzator musi być naprawde mocny.

maciasgawcio pisze:...Jak sie pogoda poprawi to cykne jakies fotki, tylko ktos musi mi wytlumaczyc jak tu sie wstawia zdjecia :oops: :)
pozdrawiam

Najprościej to pod oknem w którym piszesz post masz wiersze pt Dodaj załącznik. Wskaujesz plik Przeglądaj .... i tyle. Tylko zmniejsz rozdzielczość np na 1600x1200.
CRDi 2003 r. AT; bodylift 1"; zawias Ironman +2", +B6, Escape 12000. AT255/70R16 MT265/75R16 Wint265/70R16.
http://www.youtube.com/watch?v=-KJmGHt9 ... tube_gdata
Awatar użytkownika
Masmo

Postautor: RadaR » 01 sie 2011, 21:17

Będzie trza ten temat wydzielić, dopnę się..

Panowie o dobiciu tyłu u mnie nie ma mowy na zestawie Ironman, mam wysoko sterczący zad, zapakowane 500kg dopiero daje radę.
Ale..
Mam problem z przodem, zawiodłem się na Ironman, amory pordzewiały (estetyka):), ale dobija mi przód jak troszkę bujnę na polnej drodze, jak podniosę na drążkach to znowu zero komfortu, już dzisiaj upuściłem powietrza z kół.
Może jakieś pożądne drążki powinienem kupić twardsze ale sprężyste a nie twardsze amory Ironman??
RadaR

Postautor: maciasgawcio » 03 sie 2011, 10:05

Witam. Panowie potrzebuje pomocy. Czy ktorys z kolegow ma moze wymiary orginalnych amortyzatorow tylnych od terka ?? Lub ma jeszcze takie amorki na aucie i moglby pomierzyc scisniete i rozciagniete ??

pozdrawiam
maciasgawcio

Postautor: mdeja » 30 sie 2011, 11:00

Zobacze w domu. Mam zdemontowane oryginały bo założyłem IRONMANY. W sumie to po doświadczeniach które mam, kupił bym coś innego niż ironmana
Awatar użytkownika
mdeja

Postautor: maciasgawcio » 07 wrz 2011, 09:18

Witam. A co to za doświadczenia? I jakbys mial te wymiary to bym prosil bardzo :)
maciasgawcio

Poprzednia

Wróć do NASZE AUTA