Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Kolejny użytkownik Terracana wita ze Szczecina

Zgłoszenia nowych uzytkowników (proszę o wpisywanie się w nowych wątkach)

Kolejny użytkownik Terracana wita ze Szczecina

Postautor: marcipas » 11 lip 2011, 15:02

Witam wszystkich forumowiczów, mam na imię Marcin. W ostatni piątek stałem się posiadaczem tego mało wciąż popularnego i jakże nie docenianego auta. Zakup tego samochodu planowałem od roku. Oto link do ogłoszenia: http://otomoto.pl/hyundai-terracan-C19416342.html Decydując sie na zakup tego egzęplaża wiedziałem że jest po przejściach np. brak świateł przeciwmgielnych z przodu. Pełen obaw zaryzykowałem i jak narazie jestem zadowolony. Przebieg auta sprawdziłem w kilku serwisach ( w Szczecinie nie potrafili bądź nie bardzo sie im chciało) i jest autentyczny. Na podłodze w całym aucie były jeszcze fabryczne worki. Ta szmatka na lewarku zmiany biegów to cytuję "nie chciłem pobrudzić". Cały pakiet startowy czyli wymiana rozrządu, oleju w skrzyni (razem z filtrem :-) ), olej w mostach zrobione przy 82000. Pierwsze wrażenie "boże to miska budyniu". Jak dotąd jeździłem toyotą celicą z 2000r różnica w prowadzeniu KOLOSALNA. Po kilku dniach i przyzwyczajeniu do układu kierowniczego jest super, jak na taki kawał auta zadziwiająca dynamika, super skrzynia szkoda tylko że czujnik paliwa żyje własnym życiem. Stan paliwa około zera weszło 50 litrów i pokazuje... 1/3 zbiornika. to będzie pierwsze wyzwanie. Pozdrawiam
marcipas
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2011, 19:00

Re: Kolejny użytkownik Terracana wita ze Szczecina

Postautor: piciu_pc » 12 lip 2011, 15:39

wygląda nieźle powodzenia ;)
Awatar użytkownika
piciu_pc
 
Posty: 142
Rejestracja: 13 cze 2011, 08:58
Lokalizacja: Zgorzelec


Wróć do NASZE AUTA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net
cron