Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Kluczyk ..............

Kluczyk ..............

Postautor: piotrek1 » 15 mar 2017, 07:25

Witam kolegów mam możliwośc kupna terka ale z jednym kluczykiem czy dorobienie drugiego takiego samego z przyciskami od alarmu i zamka jest problemem?/?Sprzedający powiedział jeszcze o pływaku w zbiorniku że do wymiany bo wskazuwka skacze w zegarach? sam zalał do pełna zbiornik i jak przejedzie 300km to tankuje ponownie do pełna itak śmiga .Czy może to by coś związane z układem paliwowym ???jezdziłem auto sie zbiera ma kopa i ładnie pałi..
pozdro
piotrek1
 
Posty: 33
Rejestracja: 15 wrz 2014, 10:04

Re: Kluczyk ..............

Postautor: barzuc » 15 mar 2017, 08:48

Co do kluczyka - z przyciskami do alarmu moze byc ciężko. Dorobienie kluczyka z immo (ale bez pilota centralnego) płaciłem 200zł w Przeźmierowie. Jeśli chcesz z pilotem - mozesz poszukać uzywanego kluczyka, w zakładzie dorabiającym kluczyki zamówią Ci surówke na dorobienie klucza a immo mogą przekopiować / nadpisac z oryginalnego klucza który masz. Sam pilot bedzie trzeba wkodować do centralki (ta znajduje się pod centralną konsolą). Wg mnie - jeden z pilotem styknie, drugi bez pilota ale z immo (centralnym sterujesz też przekręcając kluczyk w drzwiach kierowcy).
Co do pływaka - smok w zbiorniku paliwa lubi sobie pognić, równie dobrze sam smok jest ok ale przewody od czujnika przegniły (klapka jest pod tylna kanapą od strony kierowcy, przykręcana 4 wkrętami). Jesli juz zaczęło gnić - najlepiej wymienić całego smoka - robota prosta ale wymaga cierpliwości żeby najpierw okolice dobrze wyczyścić. Koszt nowego smoka z koraps (jeśli dobrze pamiętam) ~250-300zł, robota samemu.
Generalnie - obie sprawy to drobiazgi.
Już bez terka...
Był: Terracan 2.9 163KM A/T + TOD: viewtopic.php?f=9&t=2344
Obecnie: Fiat Sedici 4x4 + Mitsubishi Outlander 4x4
Zapraszam również na http://www.zpiataklepka.dakod.pl/, http://wzornica.blogspot.com/
Awatar użytkownika
barzuc
 
Posty: 1728
Rejestracja: 10 lip 2013, 19:18
Lokalizacja: Wielkoposka / okolice Poznania


Wróć do EKSPLOATACJA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net