Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Tyrek Dracona

Zgłoszenia nowych uzytkowników (proszę o wpisywanie się w nowych wątkach)

Tyrek Dracona

Postautor: Dracon » 27 lis 2018, 21:52

Witajcie
Miałem już w życiu kilka terenówek, był kiedyś tam Jeep Cherokee, niedawno było Pajero 2 krótkie...
Zachciało mnie się coś większego i padło na Terka. Żonka podpuściła mnie na automata i oto jest.
Terek rok 2006, AT bez TOD.
Po zakupie: powymieniane pasek rozrządu i oleje w silniku i mostach. W skrzyni jeszcze nie. No i nowe gumy ATeki od Nankanga, koreańskie do Koreańca.
Auto zza zachodniej granicy, gdzie Niemiach szlochał jak sprzedawał za skromną sakiewkę z eurocentami ;)
Tak więc tanio i z bolączkami niestety.
Od spodu trochę rudej (ogarnie się), w zbiorniku nie pokazuje stanu, nie trybi prędkościomierz oraz nie dolicza km ;) Ma opcję tempomatu, ale domyślam się że skoro prędkościomierz nie działa, to tempomat musi być od niego zależny i też nie zadziała.
Poza tym nie sprzęga przodu, o czym niestety dowiedziałem się na wyjeździe w teren.
Dodatkowo nie mam przeciwmgielnych z tyłu i stan wiązki do haka jest mi nie znany.
Ogólnie jestem zadowolony, bo duże, wygodne, dojedzie nad wodę z ferajną kumpli i wędkami.
Ma klimę działającą, elektrykę szybek, lustereczka grzane i kręcone prądem i jak na mój pierwszy w życiu automat to podoba mi się zacnie.
Mam co chciałem, i mam też nadzieję że forum pomoże w utrzymaniu Tyrka na dłużej, czyli podpowiecie co i jak naprawić.
Dracon
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2018, 22:15

Re: Tyrek Dracona

Postautor: HYPNOS » 27 lis 2018, 23:15

Fajnie , że terek .Wpadaj na forum a na pewno ogarniemy tematy z rudą , elektrą i trochę mechaniki. :)
wiem że im większy stożek tym lepiej, ale nie sztuka dojebać wiadro i wystawić przez błotnik
Awatar użytkownika
HYPNOS
 
Posty: 304
Rejestracja: 06 lut 2018, 19:19
Lokalizacja: ** W-wa **

Re: Tyrek Dracona

Postautor: Radzik » 28 lis 2018, 11:01

Gratki zakupu
A te wszystkie rzeczy co napisałeś to myślę że do ogarnięcia .
Pozdrawiam
Terracan 2.9 163KM 2005
Radzik
 
Posty: 24
Rejestracja: 22 wrz 2018, 07:51
Lokalizacja: Będzin


Wróć do NASZE AUTA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net