Forum TERRACAN.PL

Forum użytkowników aut marki HYUNDAI TERRACAN

Podkładki pod spręzyny od Patrola

Co i jak zmienić, żeby lepiej sie jeździło ;)

Podkładki pod spręzyny od Patrola

Postautor: maciejj » 19 wrz 2009, 15:08

no i jest podniesiony ale tylko z przodu bo nie stety podkładki od patrola nie pasują są za wąskie.Więc mam pytanko do mdeja u ciebie było wszystko na styk czy też były ciut za wąskie , dzwoniłem do producenta z olkusza występuje jeden rozmiar ze schodkiem na sprężynę inne nie będą pasować bo są całe proste,dalej znalazłem schemat na stronce podanej przez Irka pozycja 10 ,3podwiersz i gumy pod sprężyny tylnie występują ze schodkiem :mrgreen:
mdeja pomocy jak podniosłeś ten tył może podkładki były od innego modelu moje są od patrola gr
maciejj
 
Posty: 66
Rejestracja: 27 lip 2009, 21:54

Podkładki pod spręzyny od Patrola

Postautor: mdeja » 19 wrz 2009, 17:43

Na bank z patrola mam - przy czym te które mają większą średnice i są gładkie od strony ramy. Nie te które mają schodek na dole i na górze.
Ja już nie pamiętam czy to tył czy przód bo nie miałem patrola - ale w ręku miałem 4 podkładki - 2 przednie i 2 tylne. I tylko jeden rodzaj pasował.
Awatar użytkownika
mdeja
 
Posty: 595
Rejestracja: 29 cze 2009, 10:43

Re: Podkładki pod spręzyny od Patrola

Postautor: maciejj » 19 wrz 2009, 18:09

czyli na tył założyłeś gładkie podkładki bez shodka na sprężynę , czyli można , bo u mnie na gumie jest schodek na sprężynę i tym się zasugerowałem zamawiając podkładkę i wtopiłem. Czyli nie będzie przeszkadzać gładka podkładka tam gdzie powinna być ze schodkiem ?
maciejj
 
Posty: 66
Rejestracja: 27 lip 2009, 21:54

Re: Podkładki pod spręzyny od Patrola

Postautor: mdeja » 19 wrz 2009, 22:13

Słuchaj - ona jest gładka na górze - tam gdzie przylega do kielicha w ramie pojazdu. A od strony sprężyny ma jakiś tam schodek. Wszystko powinno być pasowne
Awatar użytkownika
mdeja
 
Posty: 595
Rejestracja: 29 cze 2009, 10:43

Re: Podkładki pod spręzyny od Patrola

Postautor: maciejj » 20 wrz 2009, 06:14

no to dupa bo rozmawiałem z kobietą od tych podkładek z Olkusza i twierdzi że do patrola gr są albo gładkie góra dół albo ze schodkami na pewno od nich brałeś te podkładki ?
maciejj
 
Posty: 66
Rejestracja: 27 lip 2009, 21:54

Re: Podkładki pod spręzyny od Patrola

Postautor: mdeja » 20 wrz 2009, 07:28

maciej - słuchaj i zrób jak mówie. Niech ci baba przyśle te drugie. Założysz i powinno być dobrze. A te co nie pasują im oddasz. Z ząbkiem czy bez ząbka jakoś sie sprężyna ułoży. Ważne żeby średnice się zgadzały. Kończmy temat
Awatar użytkownika
mdeja
 
Posty: 595
Rejestracja: 29 cze 2009, 10:43

Re: Podkładki pod spręzyny od Patrola

Postautor: maciejj » 20 wrz 2009, 14:57

ok.
maciejj
 
Posty: 66
Rejestracja: 27 lip 2009, 21:54


Wróć do TUNING



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net